O nas

Witaj na naszej stronie,

Nazywam się Katarzyna Starzyńska i jestem na czele stowarzyszenia Ostetricheperledivita, która przeniosła się z Włoszech (stąd włoska nazwa). Zajmujemy się rozpowszechnianiem świadomości wśród kobiet jeśli chodzi o zdrowie narządów wewnętrznych, dbania o swoją sferę fizyczną, w szczególności seksualną a także psychiczną. Mamy nadzieje pomóc jak największej ilości kobiet aby odzyskały równowagę zarówno w swoim umyśle jak i ciele. Istnieje wiele aspektów na które płeć żeńska musi zwrócić uwagę aby być zdrowym. W artykułach oraz w przyszłości w filmach wideo zamieszczonych online postaramy się wytłumaczyć jak najszerszy aspekt zachowań i reakcji w organizmie człowieka.

Nasze stowarzyszenie kulturalne powstało w 2012 roku i na początku liczyło jedynie 3 osoby. Na dzień dzisiejszy jest kilkanaście osób, które regularnie udzielają się w naszej społeczności w której pomagamy sobie nawzajem. Stworzenie portalu oraz pisanie artykułów dla kobiet wzięło się z pomysłu, który podrzuciła jedna z nas podczas naszego spotkania. Nie jesteśmy pewne czy damy sobie radę z kwestiami moderacji jednak postaramy się aby było tak jak należy.

 

Znajdziesz tutaj informacje na temat jelita grubego, menopauzy, hormonów, planowania ciąży, radzenia sobie ze stresem oraz walczenia o swoją sferę duchową.

Naszym celem jest również podnoszenie świadomości w zakresie profilaktyki chorób onkologicznych sfery żeńskiej i chorób przenoszonych drogą płciową, rozpowszechnianie prawidłowej edukacji w zakresie higieny i zdrowego stylu życia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do naszej pracy, masz jakieś propozycje, bądź chciała byś w jakiś sposób wesprzeć nas czy też dołączyć do nazej grupy to zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.